Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inkus sp. z o.o.  od 1996 roku zajmuje się kompleksowym wyposażeniem  przedszkoli, szkół, internatów, świetlic, stołówek, bibliotek oraz biur. W naszej ofercie znajdą Państwo: druki szkolne i akcydensowe, meble, a także pomoce dydaktyczne, sprzęt sportowy, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt gastronomiczny oraz szkło laboratoryjne. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które wciąż rozszerzamy poprzez obsługę różnego typu instytucji oświatowych.

Nasz priorytet to wysoka jakość i trwałość oferowanych produktów. Oparta na długoletniej tradycji współpraca z producentami z branży meblarskiej pozwala nam zaproponować Państwu wyposażenie zapewniające komfort, bezpieczeństwo i ergonomię pracy. Proponowane meble odznaczają się nie tylko szczególną trwałością, ale także posiadają wymagane atesty i certyfikaty (Cobrabid-BBC). Dostarczane są w pełni zmontowane i nie wymagają dodatkowych prac montażowych. Zajmujemy się również aranżacją wnętrz. Zamówiony towar dowozimy do Klienta pod wskazany adres.

Stała analiza rozporządzeń wprowadzanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej gwarantuje zgodność z normami PN-EN mebli oraz aktualność druków szkolnych. Zapewniamy także szeroką gamę pomocy szkolnych z przedmiotów na każdym poziomie edukacji.
W przypadku wątpliwości chętnie doradzimy Państwu wybór odpowiednich mebli, pomocy naukowych, a także druków.

Zakupów można dokonywać drogą internatową, pocztową lub telefonicznie.
Zapraszamy do siedziby naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
W okresie wakacyjnym od 9:00 do 15:00.

Najlepsza inwestycja to inwestycja w edukację.
Zapraszamy do współpracy.